Проведено пленарне засідання 22 сесії Христинівської районної радиПроведено пленарне засідання 22 сесії Христинівської районної ради27 вересня 2017 року голова районної ради Анатолій Бордун провів 22 сесію Христинівської районної ради 7 скликання.

У роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради, депутат обласної ради Олег Баштан, голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк, помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання присутніх з інформацією про діяльність в окрузі народного депутата України Антона Яценка озгнайомила його помічник Ірина Плетньова.

Потім до депутатів районної ради з пропозицією щодо виділення коштів з районного бюджету на співфінансування робіт по реконструкції мосту через Дніпро звернувся начальник Головного управління транспорту, дорожнього господарства та військово-промислового комплексу облдержадміністрації Сергій Чубань.

Далі депутат районної ради С.І.Хливнюк запропонував внести до порядку денного сесії питання про підтримку колективного звернення жителів с. Осітна "Про зупинення рейдерства землі та підприємства СТОВ «Маяк-Агро» працівниками правоохоронних органів".

Із внесеними доповненнями до порядку денного на 22 сесії районної ради було розглянуто 35 питань.

Спочатку затверджено Статути Заячківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» і Верхняцького МНВК та внесено зміни до Статуту Христинівської дитячої музичної школи.

Потім, переважною більшістю голосів, внесено зміни і доповнення до «Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2017 рік», районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 роки і районної цільової Програми «Призовна дільниця» 2016-2020 роки.

Крім того, затверджено районні програми: поводження з твердими побутовими відходами в Христинівському районі на 2017-2022 роки і програму підтримки діяльності органів виконавчої влади Христинівського району на 2017 рік.

Депутати детально обговорили і підтримали в цілому внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік», про які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації М.М. Невшупа, але відхилили пропозицію С. В. Чубаня щодо надання субвенції обласному бюджету в розмірі 200 тис. грн. на фінансування робіт по реконструкції мосту через Дніпро.

Про стан матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів району та про стан використання земель водного фонду на території району депутатів проінформували відповідно в.о. начальника відділу освіти Щерба Л.В. і начальник відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Прокопчук В.В.

Також депутатами районної ради були підтримано внесення змін до складу президії районної ради і затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Депутати розглянули та затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності для ведення фермерських господарств і товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради.

Позитивні рішення були прийняті з ряду питань районної комунальної власності.

Після активного обговорення депутати підтримали звернення Христинівської районної ради до Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо зміцнення керівництва Христинівського відділення поліції; до міського голови М.М. Наконечного та депутатів міської ради щодо будівництва АЗС у житловому масиві міста і колективне звернення жителів с. Осітна щодо зупинення рейдерства землі та підприємства СТОВ «Маяк-Агро» працівниками правоохоронних органів.

Внесене на розгляд пленарного засідання ради звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної поліції України, Служби безпеки України про надання належної правової та політичної оцінки вчиненим М.Саакашвілі та його прибічниками діям, а також про вжиття відповідних процесуальних дій щодо всіх учасників прориву державного кордону підтримку у депутатів не знайшло.

За результатами розгляду усіх питань, які вносилися на розгляд вісімнадцятої сесії Христинівської районної ради, прийнято відповідні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку