Особовий склад Управління Держспецзв’язку в області відзначає свій ювілейОсобовий склад Управління Держспецзв’язку в області відзначає свій ювілей12 жовтня 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець привітав особовий склад та ветеранів Управління Держспецзв’язку в Черкаській області з 25-річчям урядового зв’язку України.

– Ваша служба покликана забезпечувати не просто безперебійний зв’язок влади. Ви є складовою ланкою урядового зв’язку, і, без перебільшення, – головною артерією управління держави, – наголосив у виступі Олександр Іванович.

Він також додав, що на сьогодні поширення офіційної інформації та її захист стало частиною національної безпеки держави. Важливість інформаційного захисту українське суспільство особливо гостро відчуває в наш час, – в умовах військової агресії на Сході країни.

Особовий склад Управління Держспецзв’язку в області відзначає свій ювілей«Цінуємо вашу високу місію й відповідальність за захищеність інформаційної комунікації між органами влади. Щиро дякуємо за відданість службі, повсякденну готовність забезпечувати надійний звʼязок та захищати безпеку і суверенітет України», – зазначив голова обласної ради.

Привітали працівників та ветеранів служби також перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, перший заступник Управління СБУ в Черкаській області Віктор Чигрик, директор Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» Іван Яніцький, попередні керівники управління та колеги.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку