Олександр Вельбівець надав допомогу громадянам, які звернулися до нього під час особистого прийомуОлександр Вельбівець надав допомогу громадянам, які звернулися до нього під час особистого прийому13 листопада 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець провів прийом громадян з особистих питань.

Сільські голови населених пунктів, що об’єднуються в Михайлівську територіальну громаду Кам’янського району, в якій відповідно до постанови Центральної виборчої комісії призначено перші вибори на 24 грудня цього року звернулись із проханням розглянути на черговому пленарному засіданні обласної ради питання щодо внесення змін у додаток до рішення обласної ради, яким у 2015 році затверджено Перспективний план формування територій громад Черкаської області, та схвалити відповідне рішення і, таким чином, сприяти новоутвореній громаді розпочати новий бюджетний рік на умовах прямих взаємозв’язків із Державним бюджетом.Олександр Вельбівець надав допомогу громадянам, які звернулися до нього під час особистого прийому

Інші громадяни піднімали у своїх заявах питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Зокрема, це жителі м. Черкаси: інвалід ІІ групи Володимир Ткаченко, який опікується сином – також інвалідом; учасник АТО, інвалід ІІ групи Валерій Мошенський та переселенка із Луганської області Наталія Павлюченко.

Із порушених на особистому прийомі питань усім громадянам надано допомогу та дано роз’яснення відповідно до чинного законодавства.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку