Визначено кандидатуру для призначення на посаду директора комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної радиВизначено кандидатуру для призначення на посаду директора комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради30 листопада 2017 року проведено засідання конкурсної комісії щодо визначення кандидатури на посаду директора комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради, який знаходиться в м. Сміла. Вів його голова цієї комісії, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

До участі в конкурсі подала заяву Людмила Бабич, яка нині виконує ці обов’язки.Визначено кандидатуру для призначення на посаду директора комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної ради

Людмила Володимирівна, як і передбачають умови конкурсу, презентувала членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального закладу.

Оцінювали подані пропозиції члени комісії: начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради Віталій Петров, начальник відділу обліку та використання майна Наталія Дудник, голова постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення Павло Захарцев, представник Визначено кандидатуру для призначення на посаду директора комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» Черкаської обласної радигромадськості – голова громадської ради при облдержадміністрації Євгеній Глєбов, директор обласного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Богдан Санжарівець, представники колективу.

За результатами обговорення та голосування члени комісії вирішили кандидатуру Людмили Бабич рекомендувати для призначення на посаду директора цього комунального закладу.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку