Олександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботуОлександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботу28 грудня 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець взяв участь у підсумковій нараді за результатами роботи у 2017 році комунального підприємства «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Черкаської обласної ради.

За словами директора підприємства Валерія Височина, зустрічі в колективі проводяться традиційно. На них присутні обговорюють поточні питання, планують свою роботу на найближчу перспективу, визначають шляхи усунення тих чи інших перешкод для вдосконалення роботи, а також щорічно в грудні підсумовують роботу підприємства за рік і відзначають кращих працівників колективу. Олександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботу

Коротко аналізуючи діяльність, Валерій Петрович повідомив, що у 2017 році колектив досяг конкретних успіхів у роботі. Найперше, закріпив фінансово-господарські показники та спрацював із прибутками на кінець року. Головним джерелом доходів залишаються надходження від орендної плати площ, що перебувають на балансі підприємства, а це – майже 36 тис. м². Загальний дохід за рік склав більше 12 млн. грн, заробітна плата складає майже 5,5 тис. грн (що на 2 тис. грн більше минулорічних показників). Кошти у сумі 4 млн. грн, виділені рішенням обласної ради в кінці минулого року на діяльність комунального підприємства використані на повну заміну у Будинку рад віконних блоків на енергозберігаючі, ремонт кабінетів, також здійснено обробку протипожежним розчином дерев’яних конструкцій, поточний і капітальний ремонт приміщень і будівель, що перебувають на балансі КП тощо.

Олександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботуВідмінна робота гідно відзначена: згідно із висновком проведеного рейтингового ранжування Національним рейтингом якості товарів і послуг комунальне підприємство обласної ради названо «Кращим підприємством 2017 року». Статус підтверджено відповідною «Золотою зіркою якості» та рядом нагород кращим працівникам КП.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець, вручаючи відповідні відзнаки, привітав колектив із здобутками в роботі та визнанням їх праці на всеукраїнському рівні. Він також зауважим, що на сьогодні колектив підприємства – невід’ємна частина дружнього колективу обласної ради.

Олександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботу– Ваша праця нібито й непомітна. Це коли забезпечується чистота, підтримується порядок. Та саме із цього складається загальне враження у всіх, хто відвідує адмінбудівлю, формується позитивний імідж і про владу, і про область в цілому. Ви всі – частина дружнього і дуже потужного колективу, який займається господарською діяльністю, але, головне, своїми послугами створює затишок та забезпечує порядок у будівлі і прилеглій до Будинку рад території, – наголосив Олександр Іванович. – Ви постійно створюєте гарний настрій для роботи і за це вам щира вдячність та заслужена повага.

Олександр Вельбівець відзначив ряд працівників комунального підприємства Почесними грамотами обласної ради і привітав усіх із прийдешніми святами. Голова обласної ради запевнив, що діяльність підприємства буде ним всіляко підтримуватися, він докладатиме зусилля для того, щоб і в наступному році господарсько-фінансова діяльність тільки поліпшувалася.Олександр Вельбівець подякував колективу комунального підприємства за ефективну роботу Перший, хоча й дуже нелегкий крок, здобутий у запальних дискусіях із депутатами у сесійній залі, зроблено – у бюджеті на наступний рік на розвиток підприємства заплановано 6 млн. грн.

У роботі наради також взяли участь голова обласної федерації профспілок Петро Шевченко та його заступник, а також начальник управління майном обласної комунальної власності Віталій Петров, які теж привітали колектив й вручили подяки і грамоти.

Нагороди, пам’ятні сувеніри та премії отримали й інші працівники, згідно із наказом директора комунального підприємства.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку