Вітання голови обласної ради Олександра Вельбівця з ВеликоднемВітання голови обласної ради Олександра Вельбівця з Великоднем
Шановні черкащани! Дорогі земляки!
Щиросердно вітаю вас зі світлим Великоднем!


Господнє Воскресіння – це свято перемоги віри та добра над злом, символ торжества життя над смертю. Це день всепереможної віри, що надихає нас надією на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.

Своїм воскресінням Христос довів, що найбільші труднощі, найважчі іспити, що випадають на нашу долю неодмінно будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в наш час – дні випробувань війною і соціальними труднощами.

Нехай же ця радісна подія утверджує наші переконання у тому, що достойні терпіння завжди винагороджуються, а чесне життя увінчується славою. Нехай Чудо Великого Дня стане для кожного початком нового життя, дарує щастя й любов, надихає нас на добрі та праведні справи, додає сил і віри у краще майбутнє.

Щиро зичу усім черкащанам щедрої долі й родинної злагоди, міцного здоров’я і мирного неба, душевного піднесення та успіхів на всіх життєвих дорогах!

Христос воскрес!


Зі щирою повагою

Голова обласної радиОлександр ВельбівецьВиконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку