Виставка в художньому музеї розквітла кольорами квітняВиставка в художньому музеї розквітла кольорами квітняВ обласному художньому музеї відкрилась виставка «Кольори квітня». Це вже четверта виставка із циклу «Кольори», яку організовує талановита художниця-дизайнерка Лариса Шейх.

У цьому році до організації проекту долучилась Черкаська обласна організація Національної спілки художників України.

Історія проекту розпочалась у 2015 році, коли стартував перший проект «Травнева гризаль», на якому було представлено роботи, виконані в сірих тонах.

Наступного року уже новий проект Лариси Шейх «вибухнув» яскравими червоними творами на однойменній виставці «Червоне…». Виставка в художньому музеї розквітла кольорами квітня

У 2017 році як нагадування про щорічний черкаський джазовий фестиваль на виставці «Кольори джазу» (це був третій проект у співпраці із Заслуженим художником України Віктором Афоніним) митці Черкащини представили «музичне» звучання художніх творів.

Цьогоріч у творчому тандемі куратора виставки мисткині Лариси Шейх та Віктора Афоніна черкаські митці демонструють різножанровий творчий доробок.

Весна – це час пробудження та розквіту природи, час зародження та сповнення сил. Весна завжди надихає, захоплює, милує погляд та сповнює наші душі любов’ю.

Тому і сама виставка «Кольори квітня» укутана весняним різнобарв’ям. У ній водночас відчувається легкість від подиху вітру та сонячне тепло від пензля майстра.Виставка в художньому музеї розквітла кольорами квітня

Виставка має високохудожню вагу, у ній беруть участь народний художник Укрїни І. Бондар, творча родина Теліженків, заслужений художник України В. Олексенко, художники В. Цимбал, Н. Некіфорова, А. Недосєко, Н. Коваль, І. Солодовніков, а також талановита молодь, яку згуртував навколо себе мистецький проект «Кольори квітня».

Виставка в обласному художньому музеї триватиме до 6 травня.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку