Нове відділення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ приведено до сучасних стандартівНове відділення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ приведено до сучасних стандартів10 травня 2018 року відбулася приємна церемонія – відкриття відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Драбівської центральної районної лікарні.

Перерізати стрічку та оглянути оновлене приміщення приїхали почесні гості: голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, заступник голови – Світлана Коршак.

Нове відділення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ приведено до сучасних стандартівЗвертаючись до усіх присутніх, головний лікар Світлана Бойко зазначила, що для впровадження медичної реформи, яка покликана покращити якість та доступність медичної допомоги, сесія районної ради ухвалила програму розвитку вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018-2022 роки. В рамках її виконання новостворено відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги за зразком світових стандартів, у якому сконцентровано усі наявні можливості для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги.

Нове відділення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ приведено до сучасних стандартівКошти для капітального ремонту і облаштування відділення, придбання меблів тощо виділялися з районного бюджету у 2017 – 2018 роках. В загальному близько 650 тисяч гривень.

Відтепер, до послуг пацієнтів тут є приймальне відділення з оглядовою кімнатою, малою операційною, гіпсовочною, маніпуляційною, рентген-кабінетом з цифровим рентген-апаратом, кабінет УЗД, ургентна лабораторія, можуть проводитися ендоскопічні, гінекологічні обстеження та маніпуляції для хворих у невідкладному стані. Також у складі новоствореного відділення є палата інтенсивної терапії, де лікуються пацієнти із життєзагрозливими станами.

Нове відділення екстреної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ приведено до сучасних стандартівВраховуючи вимоги Конвенції з прав засуджених, у відділенні створено сучасну палату для лікування засуджених та осіб, які утримуються під вартою, де передбачено умови для одночасного утримання засуджених осіб різної статі.

Голова районної ради Володимир Дзега зауважив, що реформуванню і розвитку закладів охорони здоров’я на Драбівщині нині приділяється значно більша увага, ніж у попередні роки і підсумував:

– Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Адже після проведених робіт сюди тепер приємно зайти, приміщення світлі та затишні. Таку роботу в районі будемо продовжувати, щоб стан медичних закладів привести до сучасних вимог.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку