На Уманщині відбулись урочистості з нагоди Дня матеріНа Уманщині відбулись урочистості з нагоди Дня матеріДень матері – це одне із найзворушливіших свят. Це свято повернулося до нас із забуття, щоб відновити давню традицію вшанування Матері-Богородиці, Матері-Жінки, Матері-України, як триєдиного символу всеохоплюючої любові, віри, надії.

Традиційно День матері в Україні відзначають другої неділі травня. З цієї нагоди 11 травня 2018 року в с. Родниківська Уманського району відбулись урочистості, де найшанованішими гостями були матері, чиї діти віддали своє життя за захист на сході України; мати Героя Небесної Сотні; ті, хто не дочекалися своїх синів з Афганської війни; матері, які є ветеранами праці; представниці різних сфер життєдіяльності Уманщини.

У фойє Будинку культури була розгорнута тематична виставка малюнків вихованців Бабанської дитячої музичної школи та учнів навчальних закладів району, а також виставка районного центру дитячої та юнацької творчості і майстрів Уманщини. Окрім того, районна центральна бібліотека представила виставку-інсталяцію на тему: «Від матері у спадок – дім любові». А діти в українському національному вбранні дарували кожній жінці вітальну листівку та аплікацію яблуневого цвіту.На Уманщині відбулись урочистості з нагоди Дня матері

Віддати шану усім матерям Уманщини на свято завітали голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, депутати районної ради, очільники територіальних громад району, працівники районних закладів та установ, громадськість краю.

Усіх присутніх у залі матерів тепло й щиро привітали голова райдержадміністрації, голова районної ради та директор місцевого ТОВ «Прометей» Володимир Мальченко. Зокрема, Оксана Супрунець відзначила, що любов, повага до матері у свідомості українців переноситься на рідну землю, свій край, Батьківщину.

– Ця щира любов лежить в основі патріотизму, стійкості і незламності тих, хто боровся і бореться за добро та незалежність України. Також хочеться висловити подяку матерям, які виховали синів, що не роздумуючи пішли захищати кордони нашої держави ціною власного життя, а також матерям, чиї сини несуть службу у Збройних Силах України і сьогодні, – наголосила вона та відзначила особливу роль жінки-матері у суспільстві, висловила вдячність та безмежну подяку матерям за належне виховання підростаючого покоління, тим матерям, які благословили наше життя, та тим жінкам, котрі чекають своїх синів із зони проведення АТО.

На Уманщині відбулись урочистості з нагоди Дня матеріУ ході заходу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять синів Уманського краю, які поклали свої життя під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Під час святкового дійства 62 жінок-матерів Уманщини за виховання своїх дітей отримали Подяки Уманської районної ради та районної державної адміністрації. Також керівники району вручили Дипломи й грошові винагороди переможцям районних конкурсів, що проходили у загальноосвітніх навчальних закладах Уманщини з нагоди Дня матері.

Святковий концерт за участю самодіяльних колективів Уманщини став завершальним акордом свята Матері. Усі охоче частувались запашним короваєм – символом достатку і багатства. Цей хліб святий на вишитих рушниках підносили до учасників свята дівчата в українських костюмах.

Свято відбулося за спонсорської підтримки депутатів Уманської районної ради, серед яких: Володимир Мальченко, Сергій Войченко, Микола Гордій, Борис Пахолюк, Юрій Притула, Віктор Шилюк, Петро Карачун, Олександр Мордач, Василь Коцюбенко, Іван Любченко, Микола Кравчук, Любов Кобець, Юрій Гринь, Віктор Десятник, Олександр Батурін, Олександр, Поліщук, Олександр Павлик, Дмитро Непотенко, Віктор Музика, Анатолій Фісун, Юрій Костенко, Володимир Кольба, Анатолій Кисіль та депутат Паланської ОТГ Олександр Сігов.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку