На сесії Драбівської районної ради перерозподілили кошти на найважливіші потреби галузейНа сесії Драбівської районної ради перерозподілили кошти на найважливіші потреби галузей16 травня 2018 року голова районної ради Володимир Дзега провів пленарне засідання 26-ої позачергової сесії Драбівської районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, окремі сільські голови, представники засобів масової інформації.

Спочатку депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки.

На сесії Драбівської районної ради перерозподілили кошти на найважливіші потреби галузейДалі перейшли до розгляду одного з найважливіших питань порядку денного – внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Винесені на розгляд сесії зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання річних кошторисів; збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 721,0852 тис. грн.; розподілом вільного залишку бюджетних коштів на початок року по загальному фонду у сумі 109,0 тис. грн.; за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання доходної частини бюджету у сумі 2083,99 тис. грн.

На сесії Драбівської районної ради перерозподілили кошти на найважливіші потреби галузейТак, визначені фінанси спрямовуються на соціальний захист населення, галузі освіти (проведення ремонтних робіт навчально-виховних закладів, виплату стипендій учням-переможцям, придбання матеріалів та оздоровлення окремих категорій дітей) та охорони здоров’я (на придбання електрокардіографа, дефібрилятора, аудіометра, центрифуги лабораторної медичної, швидкісних тестів для виявлення ВІЛ-інфекцій, дефібрилятора, комп’ютерної техніки) тощо.

На сесії було також підтримано звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку