Сесія обласної ради схвалила зміни до обласного бюджету, прийняла рішення з низки питань та звернень і завершила роботуСесія обласної ради схвалила зміни до обласного бюджету, прийняла рішення з низки питань та звернень і завершила роботу11 липня 2018 року було продовжено роботу пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради.

На початку засідання депутати і всі присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих учасників АТО та в Операції Об’єднаних сил та річниці загибелі генерал-майора Ігоря Момота.

Потім приступили до розгляду питань порядку денного в порядку черговості.

Сесія обласної ради схвалила зміни до обласного бюджету, прийняла рішення з низки питань та звернень і завершила роботуТак, було підтримано внесення змін до рішень обласної ради: від 28.08.2015 № 42-1/VI «Про Обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках»; від 22.12.2017 № 19-10/VII «Про визнання бійцями-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України» та від 25.06.2015 № 41-4/VI (обласна програма підтримки закладів вищої освіти).

Зацікавлення обговорення викликав звіт за 2017 рік із проведення моніторингу виконання Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 роки.

Сесія обласної ради схвалила зміни до обласного бюджету, прийняла рішення з низки питань та звернень і завершила роботуАналізуючи його, виступили депутати обласної ради Микола Булатецький, Анатолій Яріш, Михайло Мушієк, Олександр Рибченко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Врешті-решт для ухвалення рішення з цього питання голосів не вистачило, а наступне – звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодо відзначення на державному рівні 75-ої річниці з дня завершення Корсунь-Шевченківської битви, – запропонували доопрацювати і розглянути на наступному пленарному засіданні.

Сесія обласної ради схвалила зміни до обласного бюджету, прийняла рішення з низки питань та звернень і завершила роботуДалі голосування було в основному результативним. Депутати ухвалили звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет у Черкаській області; до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо виділення додаткового фінансування на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення; до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо пільгового перевезення громадян; до органів місцевого самоврядування області щодо збільшення розміру щомісячної готівкової виплати в міському транспорті та на міжміських маршрутах; до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

Підтримали депутати і звернення Черкаського учбово-виробничого підприємства «УТОС» щодо збереження пільг на безплатний проїзд інвалідам по зору; до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів Смілянського міського голови та Смілянської міської ради, а також депутатський запит депутата Черкаської обласної ради Сахна А.П.

Недостатньо голосів виявилося при прийнятті рішень щодо звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про внесення змін до законодавства України щодо утворення об’єднаних територіальних громад виключно шляхом проведення виборів та деяких інших.

В ході роботи було запропоновано повернутися і розглянути зміни до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 19-22/VII «Про обласний бюджет на 2018 рік», які не були проголосовані попереднього разу.

Нині зміни до головного кошторису області підтримали 45 депутатів.

Розглянувши питання порядку денного, двадцять третя сесія обласної ради завершила свою роботу.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку