Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»11 липня 2018 року за ініціативою голови районної ради Володимира Дзеги на базі Кантакузівської, Яворівської, Кононівської та Ковалівської сільських рад проведено виїзний семінар для сільських, селищного голів на тему: «Головний орієнтир – інтереси громади».

Як засвідчує практика, виїзні семінари мають багато переваг, адже його учасники не лише знайомляться зі станом справ на місцях, а й обмінюються досвідом, що сприяє підвищенню ефективності в діяльності органів місцевого самоврядування.

Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»Свою роботу учасники зібрання розпочали із огляду об’єктів соціально-культурної сфери Кантакузівки. Сільський голова Олександр Крикун розповів про роботу щодо забезпечення належного функціонування сільського Будинку культури та фельдшерсько-акушерського пункту.

Потім Яворівський сільський голова Сергій Латиш ознайомив очільників громад району з інфраструктурою населеного пункту, роботою сільської ради щодо забезпечення належного санітарного стану населеного пункту, зокрема, всі присутні мали змогу побачити нові встановлені контейнери для сортування сміття, відвідали Будинок культури та навчально-виховний комплекс, ознайомилися із проведеними роботами щодо енергозбереження.

Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»Опісля колег вітала Кононівський сільський голова Ольга Ярош, яка розповіла та продемонструвала результати спільної роботи органу місцевого самоврядування та громади. Тут, дійсно, подивитися є на що: проведено освітлення, відеоспостереження та інтернет-забезпечення населеного пункту, відремонтовано ДНЗ «Яблунька» і приміщення сільської ради, встановлено дитячий майданчик, впорядковано вулиці, прокладено нову асфальтовану дорогу до ФАПу та садочка, а в центральній частині села висаджено парк із рідкісних сортів дерев і кущів, квітнуть клумби, гордістю кононівчан є Алея Слави.

Високу результативність роботи Кононівської сільської ради визнано на районному і обласному рівнях: за підсумками конкурсу «Краща сільська рада» у нинішньому році вони посіли І місце на Драбівщині та ІІ місце в Черкаській області. Проте Ольга Іванівна не зупиняється на досягнутому: нині проводиться капітальний ремонт сільського Будинку культури і обеліска Слави, в перспективі – будівництво невеликого сільського храму.

Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»Далі учасники семінару переїхали до Ковалівки, де сільський голова Андрій Черниш ознайомив із роботою щодо впорядкування та забезпечення належного функціонування об’єктів і закладів соціальної сфери. В пріоритетності даного напрямку роботи гості переконалися, відвідавши Ковалівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ДНЗ»,
ФАП та сільський Будинок культури, де і було проведено пленарну частину семінару.

Спочатку голова районної ради Володимир Дзега проаналізував проведення загальних зборів жителів територіальних громад у поточному році. Він зазначив, що з кожним роком підвищується якісний рівень проведення зборів, відкритість і прозорість звітів керівників громад, зросла активність громадян та наголосив на беззаперечній важливості ролі сільських голів у розвитку населених пунктів.

Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»Далі детальніше про організацію роботи Кононівської сільської ради: «Бути першими і бути кращими» розповіла сільський голова Ольга Ярош. Також вона відповіла на запитання присутніх та побажала колегам не боятися визначати мету, успішно ставити завдання і шукати шляхи їх вирішення.

Участь у семінарі взяв, зокрема, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, який проінформував про хід підготовки закладів охорони здоров’я первинного рівня до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та упорядкування їх прилеглих територій, відповів на запитання щодо підписання декларацій із сімейними лікарями.

Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: «Головний орієнтир - інтереси громади»На завершення про підготовку проведення змагань «Найспортивніше село Драбівщини» у 2018 році розповіли керуючий справами районної ради Людмила Михайлик та директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубушко.

Підсумовуючи, голова районної ради Володимир Дзега, окрім усього, також подякував селищному, сільським головам за підтримку воїнів АТО й участь у волонтерстві та за підготовку і проведення виїзного семінару.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку