Навчаємось антикорупційній правосвідомостіНавчаємось антикорупційній правосвідомостіНа виконання вимог чинного антикорупційного законодавства України, державної антикорупційної програми та антикорупційної програми Черкаської обласної ради на 2018 рік, з метою вжиття превентивних заходів та виховання антикорупційної правосвідомості, на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів серед сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад було проведено навчання на тему: «Як розпізнати і подолати політичну корупцію на місцях».

Навчаємось антикорупційній правосвідомостіВ ході навчання головний спеціаліст із питань запобігання і виявлення корупції юридичного відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради Марина Сторчак проаналізувала зміни до Закону України «Про політичні партії», обговорила разом із слухачами в чому полягає «політична корупція», а також ознайомила з міжнародним досвідом та можливими кроками для подолання політичної корупції.

Такі семінари-навчання стануть систематичними. Особливої актуальності вони набувають напередодні виборів, що плануються в наступному році. Коло слухачів щоразу буде розширюватися і не обмежуватиметься лише посадовцями органів місцевого самоврядування чи державної служби, а до слухань залучатимуться інші категорії громадян.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку