Проведено позачергову сесію Чигиринської районної радиПроведено позачергову сесію Чигиринської районної ради12 вересня 2018 року голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець провела позачергову 31 сесію районної ради.

На пленарному засіданні депутати одноголосно ухвалили районну Програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2018-2020 роки, внесли зміни та доповнення до Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2020 роки, а також внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури, фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Чигиринського району на 2016-2018 роки.

Проведено позачергову сесію Чигиринської районної радиВ свою чергу, заслухавши інформацію заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Сергія Биця, депутати погодили та прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Водночас, народні обранці затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської районної ради Черкаської області та технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок.

Проведено позачергову сесію Чигиринської районної радиТакож були погоджені та прийняті відповідні рішення і з питань управління майном районної комунальної власності.

Усі питання порядку денного попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку