Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмДепутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програм12 вересня 2018 року голова Володимир Дзега провів пленарне засідання 29 чергової сесії Драбівської районної ради.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмПередувала сесії робота постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання порядку денного сесії.

Спочатку депутат районної ради Володимир Гіптенко озвучив депутатське звернення щодо ремонту доріг державного значення, що знаходяться в адміністративних межах Драбівського району. Після обговорення та виступів представників громад це звернення отримало підтримку народних обранців.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмПотім депутати районної ради внесли зміни до Програми формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2018 - 2019 роки, Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2018 роки; програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки та програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмТакож прийняли низку важливих районних програм: територіальної оборони Драбівського району на 2018 - 2022 роки; фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на ІІ півріччя 2018 року; підтримки, розвитку та запобігання банкрутству комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства»; розширення кількості та поліпшення якості послуг, що надаються підприємством на період до 2020 року.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмНачальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та запропонувала на розгляд депутатів внести зміни до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Ці зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2018 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2018 року по загальному фонду у сумі 4009,937 тис. грн. та розподілом залишку медичної субвенції станом на початок року по загальному фонду у сумі 1158,859 тис. грн.

Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих програмОпісля розглянули та затвердили Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, Статути Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції.

У ході пленарного засідання сесії районної ради депутати ухвалили рішення щодо встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2018-2019 навчальний рік; внесли зміни до складу постійних комісій районної ради та підтримали звернення депутатів щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

Окрім того розглянуто низку питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку