Валентин Тарасенко взяв участь у відкритті скринінгового центру у м. СмілаВалентин Тарасенко взяв участь у відкритті скринінгового центру у м. Сміла14 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» відкрито четвертий у області профілактичний скринінговий центр «Здоров`я жінки».

Найближчим часом планують відкрити п’ятий і такі скринінгові центри будуть максимально наближені до пацієнтів, адже працюватимуть не лише в обласному центрі – м.Черкаси, а у Смілі, Золотоноші, Звенигородці та Умані.

Валентин Тарасенко взяв участь у відкритті скринінгового центру у м. СмілаУ відкритті профілактичного закладу взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Як засвідчує статистика,впродовж року в області обстежуються біля 300 тисяч жінок, з них у 4,5 тисяч виявляють онкологічні захворювання. Тому одним із найефективніших методів своєчасного виявлення онкологічних хвороб у жінок на ранніх стадіях є діяльність таких центрів із застосування найсучасніших технологій і обладнання..

Валентин Тарасенко взяв участь у відкритті скринінгового центру у м. СмілаУ центрах «Здоров’я жінки» зосереджено все для діагностики жіночого здоров’я. Зокрема, фахівці проводять ультразвукову діагностику, відеокольпоскопію і мамографію. Прийом здійснюватимуть за попереднім електронним записом.

Як зазначалося під час відкриття центру «Здоров’я жінки», органи влади надають галузі медицини пріоритетного значення.

Валентин Тарасенко взяв участь у відкритті скринінгового центру у м. СмілаОсь і задля створення та діяльності мережі скринінгових центрів "Здоров’я жінки" на Черкащині у 2017 році було придбано нового обладнання на загальну суму майже 19 млн. грн. Із них: 10 млн. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку, а решта – 9 млн. грн. – кошти місцевих бюджетів.

Відкритий скринінговий центр у Смілі повністю укомплектований медичним обладнанням, У штаті – усі спеціалісти: лікар-рентгенолог, два рентген-лаборанта, один лікар-акушер-гінеколог. Всі пройшли відповідну підготовку для роботи у зазначеному центрі.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку