Валентин Тарасенко подякував лісівникам області за працю і кращим із них вручив Почесні грамотиВалентин Тарасенко подякував лісівникам області за працю і кращим із них вручив Почесні грамоти14 вересня 2018 року перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко взяв участь в урочистостях колективу лісівників Черкащини з нагоди їхнього професійного свята, що традиційно відзначається третьої неділі вересня .

Валентин Тарасенко подякував лісівникам області за працю і кращим із них вручив Почесні грамотиВітаючи присутніх, Валентин Тарасенко зазначив, що завжди з великою повагою ставиться до тих людей, що творять красу нашої рідної землі. Саме до такої категорії належать наші лісівники, які своєю працею, розумом, величезними стараннями плекають один з найдорожчих скарбів нашого краю, докладають великих зусиль, щоб у лісах і байраках водилася звірі, розмножувалося і співало птаство.

Валентин Тарасенко подякував лісівникам області за працю і кращим із них вручив Почесні грамоти– Ліси Черкащини – це також надійний захист земельним угіддям, покращення екологічного стану довкілля,, врешті-решт, продукція, затишок, гарний настрій під час відпочинку, – наголосив перший заступник голови обласної ради і додав, що ліси Черкащини – це стабільне джерело добробуту і багатства країни. А твориться воно вашими руками.

Валентин Тарасенко подякував лісівникам області за працю і кращим із них вручив Почесні грамотиЛісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. І мені приємно відзначати, що лісівники Черкащини саме такими і є.

Валентин Тарасенко щиро подякував усім нинішнім працівникам лісу та ветеранам галузі за невтомність і самовідданість у праці, а також кращим із них з нагоди професійного свята вручив Почесні грамоти обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку