У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громадиУ Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громади9 жовтня 2018 року на православне свято Іоанна Богослова та День села Суха Калигірка, що входить до складу Мокрокалигірської ОТГ, відкрили оновлений дитсадок, у євро-стінах якого тепер виховуватимуться 15 місцевих діток.

За словами голови Мокрокалигіської ОТГ Вікторії Пипи, до цього дня дитсадок розміщувався у майже сторічному приміщенні колись закритої школи на околиці села.

У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громади– Реформа децентралізації та фінансова допомога держави дозволяє нам відбудовувати і оновлювати інфраструктуру нашої громади, – зазначила на відкритті оновленого дитсадка голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа. – Максимально забезпечити якість і доступність дошкільної освіти постало перед громадою як один із пріоритетів, оскільки саме якісна дошкільна освіта є першою сходинкою до розвитку особистості.

У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громадиНа капітальний ремонт частини приміщення колишнього дитячого садка, яке знаходиться у центрі села, було освоєно 740 тисяч гривень коштів місцевого та державного бюджету (інфраструктурна субвенція).

Значну допомогу надало місцеве ТОВ ім. Гетьмана, яке очолює Олег Бабченко. Відчутну допомогу надав і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, а на огорожу біля дитсадка кошти виділив місцевий орендар Олег Наконечний.

У Мокрокалигірській ОТГ відкрили оновлений дитсадок для дітей одного із сіл громадиЛюди під егідою сільської старости Діни Присяжнюк натхненно допомагали творити новий дитсадок: клали плитку, впорядковували територію, фарбували спортивний майданчик. А художник із Мокрої Калигірки розмалював стіни дитсадка казковими героями.

Варто зазначити, що у другій половині будівлі незабаром збираються відкрити спортивний зал.Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку