У Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняУ Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняЗ метою допомоги посадовим особам органів місцевого самоврядування 10 жовтня 2018 року за ініціативи Драбівської районної ради на базі Шрамківської сільської ради проведено виїзний короткостроковий навчальний семінар для секретарів селищної, сільських рад району.

Учасників семінару гостинно вітав господар Шрамківської громади – Анатолій Куля, який запропонував розпочати роботу з огляду місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Центру розвитку дитини «Берізка». Саме тут гості мали змогу ознайомитися із досягненнями педагогів і їх вихованців, організацією співпраці і волонтерства, роботою освітніх закладів у перспективі проведення реформи децентралізації. Опісля учасники семінару завітали у Шрамківську сільську раду, де і відбулося пленарне засідання семінару.

У Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняЗі вступним словом до семінаристів звернувся голова районної ради Володимир Дзега, а потім слово мала заступник директора обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Людмила Коваленко, яка познайомила зі спікерами та запросила до співпраці.

Відповідно до плану роботи на розгляд учасників семінару було внесено три актуальні питання, з якими секретарі рад зустрічаються у своїй повсякденній роботі.

У Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняСпочатку представник Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Гончар розповів про територіальну організацію влади та реформу місцевого самоврядування. Зокрема, він наголосив на тому, що нині використовується програмно-цільовий метод роботи і сучасні бюджети направлені на результат і ефективність. Також Сергій Миколайович відповів на питання щодо створення ОТГ та організації їх діяльності.

У Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняПотім роботу семінару продовжив приватний нотаріус черкаського районного нотаріального округу Володимир Кам’янецький, який розказав про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами сільських, селищних рад у відповідності з чинним законодавством. Окремо зупинився на оформленні спадщини, посвідченні та видачі дублікатів заповітів, видачі довіреностей, не пов’язаних із нотаріальними, встановленні особи.

Особливу увагу слухачів Володимир Володимирович звернув на дотримання форми посвідчуваного напису та нотаріальної таємниці. Теоретична частина виступаючого завершилася розглядом конкретних питань, що виникають у роботі секретарів сільських рад, та їх практичним вирішенням.

У Драбові проведено виїзний семінар з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядуванняДосить важливим для семінаристів було питання кадрової політики в органах місцевого самоврядування, про що проінформувала Валентина Гомаз - головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради. Вона акцентувала увагу на нормативно-правовій базі проходження служби в ОМС, порядку прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, веденні записів у трудових книжках, оформленні особових справ, наданні різного виду відпусток та інше.

Семінар видався змістовним і цікавим, адже в ході роботи присутні отримали багато корисної інформації, обмінялися досвідом.

Керівники Драбівського району подякували Черкаському обласному центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за насичений семінар.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку