З нагоди 74-ої річниці вигнання нацистів з України на Пагорбі Слави покладено квітиЗ нагоди 74-ої річниці вигнання нацистів з України на Пагорбі Слави покладено квіти28 жовтня 2018 року відзначається 74-а річниця вигнання нацистів з України в роки Другої світової війни.

З нагоди 74-ої річниці вигнання нацистів з України на Пагорбі Слави покладено квітиСьогодні вшанувати пам’ять про тих, хто у кровопролитній боротьбі захистив рідну землю від ненависного ворога, на Пагорб Слави в м. Черкаси прийшли голова обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, працівники виконавчого апарату обласної ради, ветерани війни і праці, ветерани-учасники АТО, представники організацій, установ та закладів міста, молодого покоління.

З нагоди 74-ої річниці вигнання нацистів з України на Пагорбі Слави покладено квітиНад берегами Дніпра життєстверджуюче пролунав Гімн України.

Усі учасники поклали до підніжжя Матері-Вітчизни живі полум’яні квіти.

Урочисті заходи з нагоди 74-ої річниці звільнення України від нацистів у роки Другої світової війни пройшли в усіх населених пунктах області.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку