На сесії Монастирищенської районної ради виділено кошти на придбання ангіографаНа сесії Монастирищенської районної ради виділено кошти на придбання ангіографа26 жовтня 2018 року голова районної ради Микола Орендарчук провів позачергову 29-у сесію Монастирищенської районної ради 7 скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 8 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

На сесії Монастирищенської районної ради виділено кошти на придбання ангіографаПершим було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якими ознайомив присутніх т. в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий. Зміни зумовлені виділенням субвенції районному бюджету та перерозподілом видатків. Так, за рахунок дотації районному бюджету сесія виділила кошти у сумі 2 000 000 грн для придбання ангіографа для Уманської центральної лікарні. Крім того, з районного бюджету Монастирищенському центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти у сумі 100 000 грн на відшкодування лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах для окремих груп населення, а також 20 тисяч гривень на придбання витяжки у харчоблок школи-інтернат та 15 тисяч гривень на придбання ноутбука для роботи фотогуртка будинку дитячої та юнацької творчості.

На сесії Монастирищенської районної ради виділено кошти на придбання ангіографа На виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО, учасників операції об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки сесія районної ради надала матеріальну допомогу сім’ї померлої учасниці АТО Гнідо Ю.М.

У ході роботи пленарного засідання ухвалено звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Президента України Порошенка П.О. щодо зупинення дії рішення Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 про підвищення ціни на газ для потреб населення; а також рішення про припинення діяльності комунального виробничо-поліграфічного підприємства «Мрія» шляхом перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю; про передачу основних засобів та оренду приміщень.

Крім того, підтримано депутатський запит Солода В.В. до керівника центрального відділення поштового зв’язку №1 м. Монастирище Гориня В.С. щодо надання інформації про роботу відділення з доставки періодичної преси населенню та надано згоду на відпустку голові районної ради.

За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку