Розпочався семінар-навчання з ділової української мовиРозпочався семінар-навчання з ділової української мови За інформацією Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, для керівників, спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з метою зміцнення статусу української мови як державної, розпочався постійно діючий семінар-навчання «Ділова українська мова».

– Семінар здійснюється на виконання заходів з реалізації Програми підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки, повідомляє директор Центру Сергій Демченко. – Навчальний заклад має багаторічний досвід проведення семінарів з мовної підготовки, а навчальні модулі з підвищення рівня мовної компетентності включаються до програм короткострокових тематичних семінарів.

Під час навчання слухачі отримають нові теоретичні знання щодо лексико-фразеологічних норм; морфологічних особливостей мови документів; функціонального призначення прикметників, числівників, займенників, прислівників у мові ділових паперів; системи дієслівних утворень; застосування службових слів у діловому мовленні; особливостей ораторського мистецтва тощо.

В умовах підвищення вимог до комунікативної діяльності державних службовців семінар стане дієвим засобом професіоналізації державної служби регіону.Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку