Депутати Корсунь-Шевченківської районної ради внесли зміни до бюджетуДепутати Корсунь-Шевченківської районної ради внесли зміни до бюджетуЗа інформацією Корсунь-Шевченківської районної ради 7 листопада 2018 року відбулося засідання позачергової 35-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Петро Пустільнік.

У роботі сесії взяли участь голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації, жителі м. Корсуня-Шевченківського.

Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

На розгляд сесії було внесено 4 питання, які відповідно до Регламенту роботи районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

У ході роботи депутати внесли зміни районного бюджету на 2018 рік та до районної програми про Фонд Корсунь-Шевченківської районної ради з виконання депутатських повноважень.

Також підтримали рішення про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету та про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень.

Розглянувши питання порядку денного сесія завершила свою роботу.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку