Придбання спецтехніки – результат активного освоєння державної субвенції на формування інфраструктури громадиПридбання спецтехніки – результат активного освоєння державної субвенції на формування інфраструктури громадиВажливим аспектом успішної діяльності об’єднаної територіальної громади є забезпечення надання послуг жителям, при цьому здійснюючи фінансування потреб важливо економити на витратах, при цьому не втрачати у якості зреалізованих послуг. Ліплявська ОТГ першу сесію у 2017 році провела 24 листопада, а отже мала обмаль часу, щоб зорієнтуватися у нових обов’язках та повноваженнях, прийняти бюджет та почати працювати з 2018 року в нових умовах.

Одним із перших позитивних кроків новоствореної громади було написання проектів під використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Розмір субвенції для Ліплявської ОТГ склав 1,995 тис.грн.

Станом на 29.12.2018 року проект реалізовано, а саме для забезпечення потреб громади та покращення якості надання комунальних послуг населенню придбано трактор «Беларус-892» з навантажувачем НТ-4м та іншим навісним обладнанням (відвалом, машиною для посипання доріг піском та відсівом, косаркою роторною, оприскувачем, плугом, фрезою, причіпом, дисковим агрегатом та гідравлічною стрілою) та трактор «Беларус 320,4» з навісним обладнаням (відвалом, косаркою роторною, картоплесаджалкою, картоплекопачем та окучником).Придбання спецтехніки – результат активного освоєння державної субвенції на формування інфраструктури громади[thumb=left]

Забезпечення СКП «Добробут» спецтехнікою надасть можливість збільшення кількості та підвищення якості надання комунальних послуг жителям Ліплявської громади, сприятиме вчасному та ефективному виконанню робіт по благоустрою сіл її населених пунктів, поліпшенню екологічної ситуації та забезпеченню комфортних умов для проживання.

Кошти по проекту освоєно на 94,5 %, економія сталась за рахунок зниження цін при проведенні тендерної процедури закупівлі. На зекономлені кошти в сумі 109,1 тис грн. підготовлено та реалізовано проект «Придбання бензогенераторів для соціально значущих об’єктів».

Отже, Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади в 2018 році отримала та освоїла 1,99 млн. грн. із передбачених 1,99 млн. грн. на формування інфраструктури своєї громади.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку