Проведено позачергову сесію Канівської районної радиПроведено позачергову сесію Канівської районної ради Голова районної ради Микола Зоць 8 лютого 2019 року провів позачергову сесію.

В її роботі взяли участь голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест, помічники-консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій та сільські голови, сільські голови об’єднаних територіальних громад.

На початку засідання головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник та голова спортивного клубу «Спарта» Станіслав Маланчев висловили подяку директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Форостяній Ользі Миколаївні за надання активної фінансової підтримки для медичного закладу та спортивного клубу «Спарта».

Проведено позачергову сесію Канівської районної ради Після цього депутати затвердили порядок денний, до якого було подано 12 питань.

Спочатку розглянули фінансові питання, що стосувалися кошторису району: «Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

Потім внесли зміни до рішення районної ради від 28.09.2016 №8-15/VII «Про Програму організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».

Проведено позачергову сесію Канівської районної ради Підтримано також проекти рішень, якими: утворено конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Канівської районної ради»; надано дозвіл на передачу в оренду частини приміщення головного корпусу Канівської центральної районної лікарні» та припинено діяльність комунальної установи «Районний методичний центр» шляхом ліквідації.

Окрім того, на пленарному засіданні депутати ухвалили важливу для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради комплексну програму – «Ефективне впровадження інклюзивного навчання на 2019-2022 роки».

Всі питання порядку денного сесії попередньо були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради та президії.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

Наприкінці роботи голова районної ради Микола Зоць подякував депутатам за злагоджену роботу та нагадав про заповнення і подання електронних декларацій і про терміни надання звітів депутатами про свою діяльність.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку