Делегація Паланської громади з Уманщини відвідала ОТГ на ВінничиніДелегація Паланської громади з Уманщини відвідала ОТГ на ВінничиніДнями з метою обміну досвідом делегація Паланської сільської ради завітала у Дашівську селищну об’єднану територіальну громаду, що на Вінничині.

Кожен регіон має свої особливості, а відтак і окремі успіхи за напрямами господарювання, добрі показники у сфері охорони здоров’я, в освітній галузі, в розвитку інфраструктури тощо.

Отож, обмін досвідом, ознайомлення з новими підходами завжди на користь будь-кому.

Делегація Паланської громади з Уманщини відвідала ОТГ на ВінничиніУ рамках круглого столу громади ділилися досвідом, а цікавило всіх присутніх чимало питань: і наповнення бюджету, і земельні відносини, і ремонт вулиць та водогонів, послуги соціальної сфери.

Не оминули увагою і старост. Вони також із задоволенням ділилися своїми здобутками. У ході обговорення виявилося, що проблеми у громадах майже однакові, але вирішуються по-різному. Тому кожен для себе почерпнув потрібну інформацію. Не дарма кажуть – краще один раз побачити, ніж багато раз почути.

На згадку про візит заступник Паланського сільського голови Анатолій Шевчук вручив колегам з Вінничини від своєї громади пам’ятний сувенір.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку