Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівКонкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладів12 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств проведено низку засідань, на яких визначали переможців.

Членами цих комісій, крім посадовців обласної ради, які згідно службових обов’язків курують цей напрямок роботи, є представники громадських організацій та представники колективів, на які оголошено вакансії.

Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівНагадаємо, що обласна рада відповідно до чинного законодавства оголосила проведення конкурсів на заміщення вакантних посад: директора комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини»; начальника комунальної установи «Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи» та директора комунального закладу "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи».

До участі в конкурсі на посаду директора обласного спеціалізованого Будинку дитини подала заяву Світлана Михно, яка нині виконує ці обов’язки.

Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівВідповідно до вимог конкурсу, Світлана Леонідівна має відповідну вищу медичну освіту, стаж роботи на керівних посадах більше семи років, у цій установі працює з 2012 року. Окрім того, у 2010 році атестована на вищу кваліфікаційну категорію, яку вдруге підтвердила у 2015 році.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидатка на посаду презентувала членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального закладу.

Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівЗа результатами обговорення та голосування члени комісії вирішили кандидатуру Світлани Михно рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду директора.

На посаду начальника комунальної установи «Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи» відповідний пакет документів і заяву подав Максим Федоренко, який нині є виконувачем обов’язків.

Максим Андрійович закінчив Чернівецький медичний інститут. У 2010 році здобув вчений ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Судова медицина». З 2014 року – член Асоціації судових медиків України. Працює в цьому закладі керівником з 2013 року.

Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівЗаслухавши презентацію щодо подальшого розвитку комунальної установи, члени комісії також вирішили кандидатуру Максима Федоренка рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду керівника.

На наступному засіданні комісії розглядали питання щодо посади директора комунального закладу "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи».

На конкурс подав документи і відповідну заяву Владлен Лепський, який також нині є виконувачем обов’язків керівника. Освіта – вища, закінчив інститут ім. О.О. Богомольця.

Конкурсні комісії визначили переможців на вакантні посади керівників комунальних закладівЗаслужений лікар України, кандидат медичних наук. Запатентував більше двадцяти авторських праць у сфері охорони здоров’я.

Владлен Володимирович очолює обласний центр медико-соціальної експертизи з 2008 року по даний час. Має урядові нагороди.

За результатами обговорення його кандидатури та голосування члени комісії вирішили рекомендувати Владлена Лепського для призначення на посаду директора цього комунального закладу.

Рішення щодо переможців конкурсів будуть подані для розгляду депутатами обласної ради на пленарному засіданні сесії 1 березня 2019 року.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку