У Степанківській ОТГ розпочав навчальну діяльність Університет третього вікуУ Степанківській ОТГ розпочав навчальну діяльність Університет третього вікуНа базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району за фінансової допомоги Благодійного Фонду родини Нечитайло працює Університет третього віку.

У Степанківській ОТГ цього району за ініціативи голови Ігора Чекаленка 12 лютого 2019 року проведено перше заняття.

Основною метою цього соціального проекту є реалізація принципу навчання людей віку 55+ впродовж усього їхнього подальшого життя та підтримка фізичних, психологічних і соціальних здібностей.

У Степанківській ОТГ розпочав навчальну діяльність Університет третього вікуАдже студенти-слухачі отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує.

«Університет третього віку» дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.

У Степанківській ОТГ розпочав навчальну діяльність Університет третього вікуВідповідно до проведеного попереднього опитування найбільше охочих навчатися комп’ютерним технологіям, здоровому способу життя й психології. Значну зацікавленість також виявляють й до правового захисту.

В університеті, який діятиме в Степанківській громаді, люди похилого віку зможуть отримувати знання на факультеті інформаційних технологій, згодом – на факультетах декоративно-ужиткового мистецтва та здорового способу життя.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку