Конкурсні комісії визначили переможців на посади керівників комунальних освітніх закладів у Смілі та ШполіКонкурсні комісії визначили переможців на посади керівників комунальних освітніх закладів у Смілі та ШполіПерший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів чергові засідання комісій з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств – «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат» і «Шполянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» Черкаської обласної ради.

Відповідно до Положення засідання проведено за участі представників громадських організацій та представників колективів, на посади керівників яких оголошено конкурси.

Конкурсні комісії визначили переможців на посади керівників комунальних освітніх закладів у Смілі та ШполіДо участі в конкурсі на посаду директора Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат подали документи дві претендентки – Марина Крутько і Наталія Косенко.

Крутько Марина працює заступником директора Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10, має звання «Відмінник освіти України», Вчитель-методист.

Конкурсні комісії визначили переможців на посади керівників комунальних освітніх закладів у Смілі та ШполіКосенко Наталія працювала соціальним педагогом, а з 2015 року є учителем української мови і літератури у Смілянській спеціалізованій школі-інтернат. Спеціаліст вищої категорії.

Як передбачають умови конкурсу, обидві претендентки на посаду представили власні презентації щодо розвитку школи-інтернат, бачення організації навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних освітніх технологій тощо.

Конкурсні комісії визначили переможців на посади керівників комунальних освітніх закладів у Смілі та ШполіЗа результатами обговорення та голосування члени комісії визначили переможцем Наталію Косенко.

Щодо посади керівника КЗ «Шполянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» члени конкурсної комісії розглядали кандидатуру Вербівського Віталія Дмитровича, який нині виконує обов’язки директора, а в цілому очолює цей заклад з 2002 року.

Заслухавши презентацію щодо подальшого розвитку комунального закладу, члени комісії також вирішили його кандидатуру рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду керівника.


Виконавчий апарат обласної ради

Друкувати   Версія для друку