На сесії Маньківської районної ради депутати схвалили ряд соціальних програм розвитку районуНа сесії Маньківської районної ради депутати схвалили ряд соціальних програм розвитку району4 грудня 2012 року відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії Маньківської районної ради, яке провів її голова Анатолій Риженко. У роботі сесії також взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

У ході сесії депутати районної ради обговорили та підтримали ряд районних програм. Серед них, зокрема, програма із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2013-2015 роки, про яку доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Плахтій. А також – районна програма підтримки та розвитку сільських клубних закладів й Маньківського районного центру культури і дозвілля на 2013-2014 роки, про яку поінформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Фітенко.

Про роботу постійної комісії районної ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, розвитку малого і середнього бізнесу прозвітував її секретар Валерій Загородний.

Депутати заслухали та обговорили інформацію про внесення змін до ряду рішень районної ради: про районний бюджет на 2012 рік, з якою виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко; про організацію щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду, про яку доповів голова районної ради Анатолій Риженко; до районної програми «Соціальний захист ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки», з якою присутніх ознайомила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна.

З-поміж іншого депутати обговорили хід реалізації спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – II» в районі. Про що доповіли начальник управління економіки райдержадміністрації Тетяна Гетьман та керівники територіальних громад, які брали участь в цьому проекті.

Також депутати заслухали інформацію про роботу проводового радіо в районі; про вакцинацію населення та про встановлення меморіальної дошки на районному стадіоні.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформаціїДрукувати   Версія для друку