Перший на Черкащині скейт-парк облаштують у Каневі в рамках реалізації громадського бюджету

05 серпня 2019, 14:08

Днями на набережній Дніпра у м. Канів розпочалося будівництво скейт-парку. Саме такий проект отримав перемогу в ході залучення мешканців міста до обговорення і реалізації Громадського бюджету – 2019. Це буде перший на Черкащині скейт-парк. На спеціально збудованому майданчику молодь зможе займатися екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, ролики, самокат, кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може містити такі фігури, як рампи (half pipes), розгінки (quarter pipes), поручні (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.

Канівський міський голова Ігор Ренькас розповідає, що на ділянці, площею до 800 кв.м., було виконано підготовчі роботи: вирізано кущі та дерева, впорядковано решту території, майданчик вистелено геотекстилем – спеціальним волокном, площу засипано щебеневою фракцією. Згодом буде устелено високоякісний асфальт.

Щоб об’єкт запрацював найближчим часом, водночас закуповуються форми, що будуть встановлені на майданчику. Передбачені проектом і декілька лавок для глядачів та відпочинку. Виконавцем робіт є ПП «Канів-Граніт».

 

 

Міський голова також додає, що  передувала цьому ретельна підготовка – визначення місця під скейт-парк, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації, проходження відповідної експертизи тощо.

– Бюджет проекту по Громадському бюджету складає 300 тис.грн., утім, цих коштів вистачить лише на придбання самих форм для скейт-парку. Всі роботи в комплексі сягають в межах 1200 тис.грн., – зауважує Ігор Ренькас. – Але ми зважили, що велика кількість жителів Канева підтримала саме цей проект із десятка запропонованих, тому вирішили піти їм назустріч і втілити мрію багатьох молодих канівців у життя. Сподіваюся, що якраз до Дня незалежності України Канів отримає сучасний скейт-парк.


Виконавчий апарат обласної ради