Опис Почесної відзнаки "За заслуги перед Черкащиною"Додаток 2
до рішення обласної ради
від 09.08.2013 № 24-21/VI


Опис
Почесної відзнаки "За заслуги перед Черкащиною"


Почесна відзнака "За заслуги перед Черкащиною" (далі – відзнака) складається з медальйону та колодки, які з’єднані трьома кільцями.

Медальйон складається з п’ятикутної зірки срібного кольору на яку накладено п’ятикутну зірку золотого кольору. Срібні промені зірки прикрашені кришталевим камінням.

По центру до медальйону (аверс) прикріплено круглу накладку, що виконується в жовто-голубих та червоних емалях. У середині накладки на жовтому фоні розташовано герб Черкаської області. По колу накладки розташовано напис "За заслуги перед Черкащиною".

На зворотній стороні медальйону (реверс) по колу розташовано напис "Черкаська ОДА", по центру – "Черкаська обласна рада", в нижній частині – номер відзнаки.

Колодка має прямокутну форму, в середині якої розміщено стрічку синьо-жовтого кольору. Стрічка розділена на дві рівновеликі вертикальні смуги синього і жовтого кольорів. Нижня частина колодки завершується декоративним елементом – поєднанням калинової та дубової гілочок.

На зворотній стороні колодки встановлено булавку для кріплення відзнаки до одягу.

Діаметр медальйону 45 мм. Загальний розмір відзнаки по вертикалі (медальйону, з’єднувальних кілець і колодки) складає 72 мм.


Керівник секретаріату
обласної ради
В.Мовчан
Друкувати   Версія для друку