Головна > --- > Депутати обговорили питання утилізації пестицидів і агрохімікатів на засіданні постійної комісії

Депутати обговорили питання утилізації пестицидів і агрохімікатів на засіданні постійної комісії


16-03-2017, 12:10. Размістив: pressa
Депутати обговорили питання утилізації пестицидів і агрохімікатів на засіданні постійної комісії16 березня 2017 року пройшло засідання постійної комісії з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, яку провів голова комісії, заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

У ході роботи депутати розглянули та підтримали внести на розгляд президії і пленарного засідання чергової сесії питання про Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2017 рік та внесення змін: до обласного бюджету на поточний рік, обласної програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016-2018 роки, обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, Програми організації рятування людей на водних об’єктах Черкаської області на 2014-2018 роки та до комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту області,Депутати обговорили питання утилізації пестицидів і агрохімікатів на засіданні постійної комісії забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки.

Під час обговорення особливої уваги приділено питанню вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на території області. За словами голови комісії та ряду депутатів проблема актуальна чи не для кожного району і вимагає значного обсягу фінансового ресурсу. Лише коштами обласного і місцевих бюджетів це зробити не можливо. З метою отримання відповідного фінансування цих робіт управління екології та природніх ресурсів облдержадміністрації надіслало заявку профільному міністерству із детальним викладенням обсягів проблеми та кошторисними розрахунками.

Депутати обговорили питання утилізації пестицидів і агрохімікатів на засіданні постійної комісіїТакож члени постійної комісії заслухали звіт про виконання обласного бюджету за 2016 рік, інформацію про зміну меж зоологічного заказника місцевого значення «Виграївський» та хід виконання ряду обласних програм, що перебувають на контролі комісії. Серед них: програма організації рятування людей на водних об’єктах Черкаської області на 2014-2018 роки і комплексна програма забезпечення функціонування та розвитку мобілізаційної готовності та мобілізації, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2016-2017 роки.

Повернутися назад