Проведено обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді

01 листопада 2019, 09:40

За повідомленням комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», 29-30 жовтня 2019 року на його базі проведено обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь 12 команд (36 учасників) з різних куточків Черкаської області.

Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: «Word», «Еxel» і «Power Point». Учасники  створювали презентації, постер та електронні книги на тему «Найновіший комп’ютер – це комп’ютер, що або вчора застарів, або з’явиться знову».

Всі завдання були змістовними і цікавими. При виконанні та оформленні робіт, гуртківці показали високий рівень знань з інформаційних технологій, свою творчість і фантазію.

Професійно та оперативно працювала суддівська колегія, оцінюючи роботи учасників. Судді звертали увагу не тільки на правильність виконання усіх завдань, а ще й на творче і оригінальне оформлення робіт.

Успішно виступили і вибороли призові місця у командній першості команди Драбівського районного Будинку дитячої творчості – І місце (керівник – Дробот І.М.),  Золотоніського районного Центру технічної творчості – ІІ місце (керівник – Саєнко А.М.), станції юних техніків міста Умані – ІІІ місце (керівник – Олійник Л.С.).

Переможці та призери обласного конкурсу нагороджені дипломами, керівники команд – грамотами комунального закладу.

Окрім того, для учасників семінару було організовано екскурсію до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, де вони мали можливість оглянути експозиції в Музеї рушника, Музеї Богдана Хмельницького, археологічному музеї.

Водночас директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії, доктор історичних наук, професор Наталія Земзюліна ознайомила з інформацією про діяльність Черкаського національного університету та запросила на навчання.

Після закінчення конкурсу було підбито підсумки, проведено нараду для керівників команд, на якій обговорили зміни щодо проведення конкурсу в наступному році.


Виконавчий апарат обласної ради