Проведено семінар-навчання щодо організації цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях

08 листопада 2019, 14:07

Аналіз надзвичайних ситуацій, які відбуваються у світі останнім часом, визнає проблему захисту населення, територій та критично важливих об’єктів як одну із найбільш важливих задач державного управління.

У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся короткостроковий тематичний семінар для спеціалістів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

 

Слухачі семінару мали змогу поспілкуватися із начальником управління цивільного захисту облдержадміністрації Юрієм Скоробогатовим, який окреслив основні напрями реалізації в регіоні державної політики у сфері цивільного захисту та обговорив проблемні питання організації цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях.

Програма навчання передбачала обговорення практичних аспектів організації та модернізації територіальної та місцевих систем оповіщення, порядку роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування, алгоритму підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту, роботи місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та ін.

Для реалізації галузевої складової програми семінару були залучені викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.


Виконавчий апарат обласної ради