Проведено сесію Черкаської районної ради

02 березня 2020, 11:47

Як інформують в Черкаській районній раді,  її голова Олексій Собко провів сорок другу сесію районної ради, у роботі якої взяли участь представники правоохоронних органів, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та представники засобів масової інформації.

Всі питання, що пропонувалися до порядку денного сесії, розглянуто на засіданнях постійних комісій.

Разом з тим, під час формування порядку денного сесії було додатково включено низку питань. Серед них – про звіт заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка «Про підсумки діяльності Черкаської районної державної адміністрації за 2019 рік та виконання делегованих районною радою повноважень»; про внесення змін до «Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2020-2021 роки»; про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, розташованих на території Черкаського району»; створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018-2020 роки» та ряд інших.

В цілому до порядку денного сесії було внесено 20 питань.

Першим питанням заслухали та взяли до відома звіт заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка «Про підсумки діяльності Черкаської районної державної адміністрації за 2019 рік та виконання делегованих районною радою повноважень».

Потім було затверджено Програму економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2020 рік, з якою присутніх ознайомила начальниця відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, енергетики та захисту довкілля управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Інна Меланіч.

Враховуючи актуальність питання, було підтримано зміни до «Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2020-2021 роки». Під час розгляду цього питання було анонсовано плани, а саме: ремонт дороги на в’їзді до села Хацьки, ремонт дороги Дубіївка – Ірдинь, ремонт дороги Байбузи - Закревки.

У ході подальшої роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, про які інформувала начальниця фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Протягом роботи сесії затверджено нові програми: агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2020-2021 роки; агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом на 2020-2022 роки, вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2020 рік.

До окремих районних програм було внесено зміни, а з інших – заслухано в порядку контролю хід їх виконання. Ряд районних програм було знято з контролю через закінчення терміну їх дії.

Далі ухвалено низку рішень, що стосуються питань комунального майна, а саме: про затвердження Переліку суб’єктів (об’єктів) спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління; про внесення змін до Програми підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки; про продовження терміну дії контракту з директором КП «Архбюро»; про внесення змін до Статуту КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни»; про призначення Олександра Кізяна на посаду директора КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни»; про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району. Інформувала з цих питань завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко.

На завершення було схвалено рішення про встановлення меж населеного пункту села Дубіївка Дубіївської сільської ради Черкаського району Черкаської області.


Виконавчий апарат обласної ради