Розпорядження

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ГОЛОВА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


19.06.2014
130-p


Про уповноважену особу
з питань запобігання та
виявлення корупції


Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції»:

1. Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважена особа) головного спеціаліста відділу правового забезпечення та кадрової роботи управління організаційно-правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради ГОМАЗ Валентину Віталіївну.

Встановити, що уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції підпорядковується безпосередньо голові обласної ради.

2. Керівнику секретаріату обласної ради Мовчану В.О., управлінню організаційно-правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради (Конобі В.Д.) підготувати в установленому порядку відповідні зміни до положень про структурні підрозділи виконавчого апарату обласної ради та посадової інструкції головного спеціаліста відділу правового забезпечення та кадрової роботи управління організаційно-правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника секретаріату обласної ради Мовчана В.О.ГоловаВ.Коваленко