Склад постійних комісій



з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини

ЛОШКОВ Олександр Геннадійович - голова комісії
ДАВИДЕНКО Олексій Григорович - заступник голови комісії
МАРГАРЯН Аракся Дерениківна - секретар комісії
ГАЛУШКО Валентин Миколайович - член комісії
КУЛІКОВ Сергій Станіславович - член комісії
ОВЧАРЕНКО Микола Семенович - член комісії
ТКАЧЕНКО Анатолій Миколайович - член комісії

з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

ЛЕГОЙДА Світлана Михайлівна - голова комісії
ПАВЛИЧУК Володимир Миколайович - заступник голови комісії
ЯРІШ Анатолій Анатолійович - секретар комісії
БОДНАРУК Вероніка Василівна - член комісії
БУДАНЦЕВ Роман Петрович - член комісії
БУЛАТЕЦЬКИЙ Микола Іванович - член комісії
ВОРОНОВ Сергій Павлович - член комісії
ДАЛІБОЖАК Іван Степанович - член комісії
КОЛОМІЄЦЬ Володимир Васильович - член комісії
КОПІЙЧЕНКО Володимир Петрович - член комісії
КОРОТКОВ Олександр Григорович - член комісії
ЛИХОШЕРСТ Сергій Васильович - член комісії
МУШІЄК Михайло Григорович - член комісії
ОВЧАРЕНКО Станіслав Анатолійович - член комісії
ПІДГОРНИЙ Анатолій Вікторович - член комісії
ПОГОРІЛИЙ Віктор Григорович - член комісії
САХНО Анатолій Петрович - член комісії

з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства

КОКОДЗЕЙ Володимир Миколайович - голова комісії
ФУТИМА Артур Феліксович - заступник голови комісії
ДАЛІБОЖАК Валентина Миколаївна - секретар комісії
ВОЛКОВИЧ Володимир Миколайович - член комісії
КУЛІНІЧ Владислав Віталійович - член комісії

з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

ЛУПАШКО Олександр Вікторович - голова комісії
КОВЕРСЬКИЙ Анатолій Миколайович - заступник голови комісії
КЛІМОВ Євгеній Петрович - секретар комісії
АВРАМЕНКО Микола Юрійович - член комісії
БОТНАР Юрій Андрійович - член комісії
БУЦЬКО Сергій Антонович - член комісії
ВЕРЕТІЛЬНИК Віталій Васильович - член комісії
ГОНЧАРЕНКО Віктор Григорович - член комісії
ДИВНИЧ Микола Петрович - член комісії
РИБЧЕНКО Олександр Володимирович - член комісії
СЕВЕРИН Олександр Федорович - член комісії
СЕГЕДА Андрій Віталійович - член комісії
СКІЧЕНКО Анатолій Петрович - член комісії
СТЕПОВИЙ Віктор Борисович - член комісії

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

БАШТАН Олег Васильович - голова комісії
СІЛКО Лариса Аркадіївна - секретар комісії
БАЧИНСЬКА Ірина Ігорівна - член комісії
БУРСАК Олександр Васильович - член комісії
ЗАХАРЦЕВ Павло Петрович - член комісії
МЕЛЬНИК Ігор Миколайович - член комісії
ПАВЛЕНКО Іван Федорович - член комісії
ПАРАМОНОВ Віктор Володимирович - член комісії
СУДАКЕВИЧ Валентин Григорович - член комісії
УМАНЕЦЬ Василь Петрович - член комісії
ФЕДОРУК Олександр Леонідович - член комісії

з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту

ДОМАНСЬКИЙ Володимир Миколайович - голова комісії
ПОХОЛЬЧУК Роман Володимирович - заступник голови комісії
КОВБОША Оксана Романівна - секретар комісії
КОВАЛЕНКО Валентина Михайлівна - член комісії
ОЗІРНИЙ Олексій Антонович - член комісії

з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

ОМАРГАЛІЄВ Костянтин Сапартаєвич - голова комісії
НІЖНІКОВ Володимир Миколайович - заступник голови комісії
ПЛІЧКО Григорій Іванович - секретар комісії
ВУСИК Віктор Миколайович - член комісії
ГУРА Сергій Вікторович - член комісії
ЖМУД Юрій Михайлович - член комісії
КАШКО Олег Миколайович - член комісії
МОРОЗЮК Михайло Олександрович - член комісії
ПОЛОЗОВ Віктор Олександрович - член комісії
ПОШИВАНИК Микола Михайлович - член комісії
РЯБОШЛИК Олександр Володимирович - член комісії
ЧЕН Віталій Єн-Ханович - член комісії
ЧМІЛЬ Віталій Олегович - член комісії

з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики

КРАВЦОВА Наталія Олегівна - голова комісії
КОВАЛЕНКО Олександр Анатолійович - заступник голови комісії
КОСТЮЧЕНКО Володимир Олександрович - секретар комісії
БОЙКО Віктор Васильович - член комісії
БРАТАНІЧ Володимир Андрійович - член комісії
ЗУЄНКО Володимир Лаврентійович - член комісії
ЛАШКУЛ Володимир Григорович - член комісії
НЕСТЕРЕНКО Ігор Іванович - член комісії
ОНИЩАК Леся Віталіївна - член комісії