У Черкаському обласному художньому музеї відкрито виставку сучасного мистецтва «Діалоги»

14 листопада 2019, 09:15

12 листопада 2019 року Черкаський обласний художній музей презентував дев’яту виставку сучасного мистецтва «Діалоги».         

Історія проекту розпочалася у 2010 році у головному виставковому залі художнього музею. Усі наступні виставки приймав Черкаський обласний краєзнавчий музей та останні декілька років проект повернувся у царину мистецького середовища.                           

Проект «Діалоги» – є діалогом поколінь, жанрів, образів та можливостей. Це діалог старих друзів та нових знайомств, але завжди творче спілкування про мистецтво.                                    

Протягом останніх років виставка набула статус міжнародного проекту. Представники з різних куточків світу – України, Греції, Франції, Чілі, Швеції, Росії, Японії та Ірану стали її учасниками. Широкий діапазон робіт від професійних художників до початківців, різна вікова категорія від 4-х до 70-и років представляють черкасцям різноманітну, яскраву палітру сучасного мистецтва. Кожен глядач зможе знайти для себе щось особливе – реалістичне чи абстрактне: живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво, фотографію чи інсталяцію.      

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець. Він знову збурює тишу нашого міста: привертає, спонукає, зосереджує, зіштовхує.    

Учасники демонструють свободу виразу, мистецький порив та власні філософські роздуми. Куратор проекту декларує креатив, можливо провокацію, але завждистильно і з гармонією. Він і його команда збагачують сучасне візуальне мистецтво, поєднуючи креатив та глибину традиції.                   

Проект «Діалоги» – це завжди пошук, експеримент та прагнення досконалого.

Виставка діятиме до 15 грудня 2019 року.


Виконавчий апарат обласної ради