У Кам’янці відкриють дитячий музичний парк

12 серпня 2019, 09:31

Одразу два проекти Кам’янської громади стали переможцями конкурсу, заснованого Міністерством культури України з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини. Кам’янка єдина на всю Україну перемогла одразу з двома проектами.

 Відтак, 17 листопада у Кам’янці буде відкрито дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark», повідомив заступник міського голови Кам’янки Олександр Потапенко. –

– Неподалік пам’ятки культури національного значення «Зелений млинок» буде розташований музично-світловий сквер, у якому планується увіковічнити усі 26 п’єс «Дитячого альбому» Петра Чайковського, які композитор написав у Кам’янці, – додав посадовець. – Відкриття цього скверу ми приурочуємо до всеукраїнського дитячого конкурсу імені Чайковського, що вже став доброю традицією, і у якому беруть участь юні скрипалі та піаністи зі всієї України.

На створення «ChildrenMusicPark» буде витрачено 1 мільйон гривень – 700 тисяч з них виділяє Кабінет Міністрів України, 300 тисяч – громада.

Щодо іншого проекту, – його втілюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник. Це буде мистецький фестиваль «Кам’янська земля — край славетних героїв», що уславить усіх видатних людей, чиє життя або діяльність були пов’язані із Кам’янкою.

Про це повідомили у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування.

 


Виконавчий апарат обласної ради