У Кам'янці визначено переможців XVII Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу пам’яті П. І. Чайковського

12 листопада 2019, 14:26

З 8 по 10 листопада 2019 у Кам’янській громаді проходив XVII Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П. І. Чайковського.

Першого дня конкурсу учасники завітали в музеї О. С. Пушкіна і П.І. Чайковського, а також побували на літературно-мистецькому вечорі «Самітник у княжій мантії» (Кароль Шимановський) в історичному музеї.

Другий конкурсний день розпочався із відкриття конкурсу. Учасники отримали напутні слова від почесної президії – організаторів, представників міської влади, членів журі, меценатів.

З побажаннями удачі, натхнення, творчих звершень виступили директор Кам’янського заповіника Галина Таран, голова Кам’янської районної спілки краєзнавців Олександр Шамрай, меценат Олександр Македонський, співорганізатор конкурсу Леся Олійник, міський голова Володимир Тірон та інші.

Після «теорії» від дорослих почалася «практична робота» дітлахів. Протягом дня юні скрипалі та піаністи з різних куточків України змагалися в трьох вікових категоріях за звання найкращих. Це стало яскравим підтвердженням слів П. І. Чайковського: «Квіти, музика і діти є найбільшою окрасою нашого життя».

Журі конкурсу уважно прослухали всіх конкурсантів та визначили переможців.

Недільний день 10 листопада традиційно супроводжувався мистецькими заходами. Спочатку на сцені Кам’янської дитячої музичної школи імені П. І. Чайковського відбулося нагородження лауреатів і учасників національного музичного змагання.

Жоден із присутніх у залі учасників конкурсу пам’яті П. І. Чайковського не залишився без подарунків. А переможці отримали грошові премії, друковану продукцію та окремі речі побуту.

Після нагородження переможців діти, педагоги та організатори разом колоною пішли до пам’ятника П. І. Чайковського, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять великого композитора.

На завершення, за доброю традицією, у музеї Пушкіна і Чайковського відбувся концерт переможців XVII-го Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу пам’яті П. І. Чайковського.


Виконавчий апарат обласної ради