У Лип’янській ОТГ дбають про безпеку громадян

11 січня 2020, 09:50

За повідомленням Лип’янської об’єднаної територіальної громади Шполянського району, днями відбулася подія, на яку з нетерпінням очікували місцеві  жителі. Тут відкрили підрозділ місцевої пожежної охорони.

На церемонію урочистого відкриття завітали заступник начальника Управління служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області В’ячеслав Перевізник, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, депутат районної ради Володимир Потапенко, зібралися представники місцевого самоврядування на чолі з сільським головою Сергієм Іщенком, громадськість, учні місцевої школи.

Звертаючись до присутніх, В’ячеслав Перевізник зазначив, що одним із пріоритетних напрямків у справі ефективного захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій чи ситуацій є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.

«Черкащина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Тож з метою реалізації заходів і завдань у сфері цивільного захисту, спрямованих на підвищення рівня захисту населення, ми й відкриваємо рятувальну частину у Лип’янській ОТГ», — зазначив він і передав ключі від пожежного автомобіля ЗІЛ-130, що допомагатиме місцевому підрозділу у боротьбі з пожежами та надзвичайними ситуаціями.

Настоятель храму Іоана Богослова протоієрей Олександр Шпак провів обряд освячення приміщення пожежної частини, техніки й особового складу.


Виконавчий апарат обласної ради