У порядку денному сесії – бюджет, майно, проєкти землеустрою

19 жовтня 2020, 14:44

Як інформують у Катеринопільській районній раді, її  голова Віталій Верета провів засідання чергової тридцять першої сесії. Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням  карантинних правил: вимірювання температури, наявність засобів особистого захисту, соціальна дистанція.

У роботі пленарного засідання сесії також взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Коваленко, депутат обласної ради Олександр Коваленко,  доповідачі з питань порядку денного.

На початку сесії присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих наших земляків, хто відстоював та захищав свободу, незалежність і територіальну цілісність України на сході України.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Першим заслухали начальницю фінансового управління райдержадміністрації Тамару Чоловську, яка ознайомила із змінами, що пропонуються до районного бюджету на 2020 рік. Зокрема, вона повідомила, що за рахунок субвенції з державного бюджету збільшено дохідну частину районного бюджету на суму 598000 грн.  освітньої субвенції, 395684 грн. – для забезпечення житлом дитини-сироти та на суму 1003080 грн. – на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.  Також за рахунок субвенцій сільських, селищних рад збільшено дохідну частину районного бюджету та відповідно направлено ці кошти на галузі освіти, медицини, соціального захисту. Депутати також підтримали пропозиції щодо перерозподілу зекономлених коштів між розпорядниками коштів.

У ході сесії заслухано заступницю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інну Гавуку, яка ознайомила присутніх з інформацією про хід виконання районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки. Зазначила, що всі заходи програми спрямовані на підтримку людей похилого віку, ветеранів, людей з інвалідністю, дітей з особливими потребами, пільгових категорій населення, а також громадян, які опинилися в складній життєвій ситуації тощо.

В.о. директорки КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Катеринопільської районної ради Лариса Ситник прозвітувала про діяльність установи за 2019-2020 навчальний рік. Зазначила, що центр забезпечує методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Станом на 01.09.2020 в районі 65 дітей з особливими освітніми потребами, з них 19 –дошкільного віку та  46 –молодшого та старшого шкільного віку. На даний час 35 дітей  з ООП отримують корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги саме в ІРЦ.

Депутати також затвердили План розвитку комунального некомерційного підприємства «Катеринопільська центральна районна лікарня» та Порядок проведення конкурсу на зайняття посад директора, інших педагогічних працівників КУ «Катеринопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Окрім того, ухвалили ряд рішень щодо управління майном районної комунальної власності, зокрема: надали згоду на передачу деяких адміністративних будівель районної ради у комунальну власність Катеринопільської селищної ради; передачу та списання майна комунальної власності; погодиди продовження термінів дії діючих договорів оренди без проведення аукціону нерухомого майна, що належить до районної комунальної власності.

Також затвердили проєкти землеустрою щодо встановлення меж смт Єрки, сіл Залізнячка, Радчиха та Шостакове, що були виготовлені  на замовлення сільських, селищної рад на цей час.

На завершення сесії депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України, генерального директора АТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю щодо функціонування відділень поштового зв’язку, з проханням врахувати думку жителів Катеринопільщини та не допустити соціальної напруги серед населення району.


Виконавчий апарат обласної ради