У Ротмістрівському ЦНАПі завершили ремонт та розширюють надання послуг

22 жовтня 2020, 08:41

До нового року ЦНАП та 2 віддалені робочі місця адміністраторів у громаді будуть ще й з новими меблями та комп’ютерною технікою.

- Ротмістрівська сільська рада стала учасником міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» і отримала допомогу у створенні Центру надання адміністративних послуг для забезпечення доступу до необхідних мешканцям громади послуг в одному місці, у комфорті та прозорих умовах, - констатує голова Ротмістрівської ОТГ Володимир  Ховайба. - У рамках Угоди про партнерство та співпрацю, наш ЦНАП та його віддалені робочі місця будуть забезпечені меблями та комп’ютерною технікою. Зі свого боку, громада провела  ремонт  приміщення під ЦНАП.

 

 

 

 

- Зокрема, забезпечено без бар’єрний доступ – аби люди на інвалідних колясках могли безперешкодно потрапити до приміщення, обладнано також санітарну кімнату для осіб із обмеженими фізичними можливостями, - розповідає керівник Ротмістрівського ЦНАП Надія Солдатенко. - Сьогодні ЦНАП надає мешканцям громади 118 адміністративних послуг. Для зручності людей, ми створили також 2 віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАПу – у селах Ташлик та Макіївка. Там реєструють місце проживання, надають нотаріальні послуги та послуги соціального характеру.

Протягом цього року у громаді ще розширили можливості надання адміністративних послуг: ЦНАП підключено до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Завдяки цьому створено умови для прийому заяв та документів з призначення соціальних допомог, житлових субсидій та пільг в електронному вигляді та передачі їх управлінню соціального захисту населення Смілянської РДА. Крім того, громада є учасником проєкту «єМалятко». З цією метою було укладено узгоджене рішення про співробітництво у сфері державної реєстрації народження з Смілянським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Щоденно тільки до офісу Ротмістрівського ЦНАП звертається до 25 мешканців громади.


Виконавчий апарат обласної ради