У Шполянській ОТГ всерйоз взялися боротися з амброзією

03 липня 2020, 08:32

Працівники КП «Благоустрій» розпочали перший етап боротьби із бур’яном-алергеном — амброзією. Алергенний бур’ян почали обробляти хімічним засобом «Амбростоп» (розробленим компанією «Бішофіт МД») на території Червоного ставу у м. Шпола.

Як зазначає директор КП «Благоустрій», Микола Нарадько, комунальники працюють поки що в режимі експерименту, адже така обробка проводиться в громаді вперше. Але вже складено більш детальну карту, де росте амброзія. Першим об’єктом стала територія на березі Червоного ставу. Потім комунальники оброблять територію за міською ЗОШ № 1 (обіч пішохідної доріжки через місток, який сполучає з вулицями Гвардійська, Молодіжна, Садова, Лютнева тощо), а також вздовж пішохідної доріжки, яка сполучає вул. Таранця через берег р. Шполки з вул. Некрасова  та виходить до дитсадка № 4 «Сонечко».

 

Боротьба із полинистим алергенним бур’яном у Шполянській громаді почалась завдяки реалізації громадського проєкту, який фінансується коштами міського бюджету. Наприкінці минулого року ГО «За розвиток Шполянщини» (керівник Ірина Ткаченко), розробила і подала на відкритий конкурс проєктів громадських ініціатив проєкт «Ні!!! амброзії в Шполянській ОТГ» і відповідно отримала одне із переможних місць.


Виконавчий апарат обласної ради