Україна Соборна у плакатах студентства

21 січня 2020, 17:05

22 січня 1919 на Софійському майдані у Києві Директорія УНР урочисто оголосила Акт Злуки про об'єднання Української Народної Республіки (Наддніпрянської України) і Західно-Української Народної Республіки (Галичина, Буковина і Угорська Русь) у соборну Україну. Проголошення Соборності УНР та ЗУНР є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу.

З нагоди свята – Дня Соборності України у Черкаському обласному художньому музеї презентовано виставку плакатів «Україна Соборна» студентів-дизайнерів Черкаського державного бізнес-коледжу та Навчально-консультативного центру Київського Національного університету технологій і дизайну.

Виставка плакатів демонструє, який вплив мають проблеми єднання нашої країни на людей, зокрема, на молодь та студентство.

Кожна робота, представлена в експозиції музею, наповнена любов’ю до України, до рідного краю.

Студенти-дизайнери висвітили найболючіші та найважливіші проблеми для нашої країни. Так, на плакатах відозобразили ставлення до державної мови, до збереження та продовження  національних і сімейних традицій та звичаїв. Серед іншого, центральною темою стали також роботи під назвою «Крим – частина нас» (автор Лілія Півториста).

Важливо, що творча молодь не лише уславляє українську єдність, а й правдиво висвітлює недоліки та труднощі, з якими готова боротися.

В експозиції представлено більше 40 плакатів. Виставка діє до 20 лютого 2020 року.


Виконавчий апарат обласної ради