Уманський район



Телефонний код - 0-4744

Уманська районна рада

Голова районної ради – Супрунець Оксана Анатоліївна, тел.: (04744) 3-33-29
Заступник голови районної ради – Бабкін Петро Андрійович, тел.: (04744) 3-08-11

Селищна та сільські ради

№ з/п

Назва ради

ПІБ селищного, сільського голови

Телефон

1

Бабанська селищна рада

Байда Михайло Анатолійович

9-52-42

2

Антонівська сільська рада

Баюк Владислава Миколаївна

9-32-31

3

Аполянська сільська рада

Філіпенко Петро Андрійович

9-25-31

4

Берестівецька сільська рада

Яременко Сергій Васильович

9-42-31

5

Вільшанослобідська сільська рада

Оратівський Леонід Васильович

9-26-22

6

Вільшанська сільська рада

Усатюк Алла Іванівна

9-26-17

7

Гереженівська сільська рада

Бень Людмила Валеріївна

9-66-31

8

Городецька сільська рада

Вишнівська Валентина Василівна

9-06-52

9

Городницька сільська рада

Якименко Сергій Іванович

9-33-31

10

Гродзівська сільська рада

Новіцький Петро Іванович

9-24-42

11

Громівська сільська рада

Ковальчук Олександр Васильович

9-47-31

12

Дмитрушківська сільська рада

Нагорний Сергій Дмитрович

9-62-75

13

Доброводівська сільська рада

Горбань Юрій Михайлович           

9-46-31

14

Дубівська сільська рада

Яцина Олександр Петрович

9-26-42

15

Затишанська сільська рада

Абрамчук Віталій Іванович

 

16

Іванівська сільська рада

Рудий Григорій Пилипович

9-22-31

17

Колодистенська сільська рада

Брижатий Микола Дмитрович

9-35-31

18

Коржівська сільська рада

Комісар Григорій Вікторович

9-26-38

19

Коржовокутська сільська рада

Бабій Віра Миколаївна

9-26-23

20

Коржовослобідська сільська рада

Джуплій Світлана Василівна

9-67-25

21

Косенівська сільська рада

Дементьєв Олександр Володимирович

9-86-31

22

Кочержинська сільська рада

Дудник Павлина Миколаївна

9-44-42

23

Кочубіївська сільська рада

Долгова Галина Олександрівна

9-83-31

24

Краснопільська сільська рада

Семенюк Петро Андрійович

9-92-31

25

Ладижинська сільська рада

Цоколенко Сергій Васильович

9-72-31

26

Максимівська сільська рада

Кривоніс Тетяна Іванівна

4-99-85

27

Оксанинська сільська рада

Слюсар Валерій Петрович

9-34-31

28

Острівецька сільська рада

Атаманюк Ангеліна Анатоліївна

9-27-46

29

Паланська сільська рада

Кучеренко Петро Федорович

9-94-31

30

Піківецька сільська рада

Тарасенко Василь Іванович

3-43-11

31

Полянецька сільська рада

Коритник Володимир Дмитрович

9-02-00

32

Посухівська сільська рада

Чабан Володимир Станіславович

9-32-48

33

Пугачівська сільська рада

Овчіннік Валентина Михайлівна

9-85-13

34

Рижавська сільська рада

Бондарук Віктор Адамович

9-37-19

35

Рогівська сільська рада

Литвинюк Людмила Дмитрівна

9-27-42

36

Родниківська сільська рада

Яремчук Руслан Анатолійович

9-12-42, 4-99-71

37

Ропотуська сільська рада

Затишняк Олександр Володимирович

9-73-31

38

Свинарська сільська рада

Гончарук Микола Васильович

9-52-94

39

Собківська сільська рада

Шевчук Тетяна Борисівна

9-63-31

40

Старобабанівська сільська рада

Мельниченко Валентина Сергіївна

9-85-25, 4-99-66

41

Степківська сільська рада

Гончаренко Людмила Олександрівна

9-16-31

42

Сушківська сільська рада

Діхтяренко Валентин Миколайович

9-84-31

43

Танська сільська рада

Кифорук Ігор Дмитрович

9-82-31

44

Текучанська сільська рада

Гром Сергій Григорович

9-67-31

45

Томашівська сільська рада

Шевчук Анатолій Олександрович

9-64-31

46

Фурманська сільська рада

Ковальчук Галина Василівна

9-73-68

47

Черповодівська сільська рада

Олійник Ігор Миколайович

9-93-31

48

Шаринська сільська рада

Мельник Зінаїда Миколаївна

9-72-36

49

Юрківська сільська рада

Парфенюк Петро Савович

9-45-42

50

Ятранівська сільська рада

Патапенко Сергій Олександрович

9-65-31