Валентин Тарасенко повів особистий прийом громадян

13 серпня 2019, 09:28

12 серпня 2019 року перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів прийом громадян з особистих питань. Більшість питань, з якими звертались жителі області, було вирішено в робочому порядку.

У зв’язку зі зверненням жителя с. Вікторівка Христинівського району Романа Дорошенка про роботу комунального закладу «Вікторівський психоневрологічний інтернат» Черкаської обласної ради для всебічного вивчення ситуації на прийом також були запрошені директор Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Руслан Чикало і начальник відділу обліку та використання майна управління майном виконавчого апарату обласної ради Наталію Дудник.

У ході розгляду з’ясувалося, що Роман Дорошенко звинувачує директора комунального закладу Валентина Ісакова у недобросовісному керівництві, неналежному виконанні посадових обов’язків та порушенні трудової дисципліни. За інформацією директора Департаменту соціального захисту ОДА Руслана Чикала, конфлікт між директором та заявником триває від моменту звільнення останнього з посади молодшої медичної сестри. Численні перевірки, здійснені Департаментом, Інспекцією праці, представниками Уповноваженого з прав людини при Верховній Раді України та іншими організаціями критичних порушень не виявили.

З метою повного вивчення питання та його подальшого вирішення, першим заступником голови обласної ради дане доручення підготувати звернення до Управління північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області з тим, щоб провести фахову перевірку установи, а також здійснити перевірку наведених заявником у зверненні фактів Департаментом соціального захисту ОДА за участі спеціалістів управління майном виконавчого апарату обласної ради.

– Діяльність керівника потрібно поставити під контроль, адже він – посадова особа, яка має виконувати свої посадові обов’язки й дотримуватись законності у діяльності, – наголосив Валентин Тарасенко.


Виконавчий апарат обласної ради