Валентин Тарасенко зустрівся із керівником Регіонального представництва ICC Ukraine

15 серпня 2019, 10:50

Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко зустрівся із керівником Регіонального представництва Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Іреною Брик. У зустрічі також взяв участь директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік.

У ході спілкування було предметно обговорено питання перспективного співробітництва із підприємницькими колами Черкаської області (у тому числі, комунальними підприємствами Черкаської обласної ради) у контексті надання їм практичної допомоги, використовуючи потенціал і можливості ICC Ukraine.

Як зазначила Ірена Брик, головною метою діяльності організації, яку вона представляє на Черкащині, є створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці. Система ICC Ukraine – це впливова, дієва та проактивна організація, регіонально розгалужена в країні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Учасники зустрічі окреслили коло спільних інтересів та попередньо домовились співпрацювати з кількох напрямків розвитку обласних підприємств медичної галузі, сприяючи просуванню послуг закладів на міжнародний ринок. Із боку регіонального представництва ICC Ukraine буде підготовлено кілька можливих напрямків взаємодії, підтримки і сприяння виведенню місцевих підприємств на міжнародні ринки та представлено на розгляд при наступній зустрічі.

До слова, ICC Ukraine має своїх представників в 23 країнах світу, підписану 91 міжнародну угоду про співпрацю з іноземними партнерськими організаціями. Виступає засновником і координатором 34 двосторонніх ділових рад. Більше 1000 представників бізнесу з усіх куточків нашої країни щодня отримують професійні консультації та допомогу експертів торгово-промислових палат в самих різних напрямках.

Організація надає практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, сприяє розвитку експорту українських товарів та послуг, для чого надає своїм членам широкий спектр професійних послуг, в тому числі консультаційних з питань зовнішньої торгівлі та оцінки ринків, проводить незалежну експертизу товарів тощо.


Виконавчий апарат обласної ради