З офіційних джерел

Як інформує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, днями Уряд розглянув і затвердив проект Державного бюджету на 2020 рік та передав його до Парламенту відповідно до вимог законодавства.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогорічний конкурс проводитиметься відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умов і порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Педагоги змагатимуться у п’яти номінаціях і проводитиметься всеукраїнський конкурс у три тури.
12 вересня відбувся спільний брифінг Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Міністра інфраструктури Владислава Криклія та директора Програми «Ініціатива прозорості інфраструктури» (CoST) Джона Гокінса, присвячений передачі на баланс Міністерству інфраструктури аналітичного веб-порталу «Прозора інфраструктура».
«Людина може самостійно подати через наш портал усі документи, які необхідні для отримання пенсійного забезпечення. І відповідно, звернутися до відділення, коли їй/йому прийде відповідна СМС, і отримати посвідчення пенсіонера», - розповів голова правління Пенсійного фонду (ПФУ) Євген Капінус.
Сьогодні децентралізація – це вже не питання кількості створених громад чи об’єднання районів. В пріоритеті – людський розвиток. І наразі Уряд формує саме таку політику стандарту доступності адміністративних та соціальних послуг для людей.
За інформацією сайту Урядового порталу, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади, згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові.
За інформацією сайту Децентралізація, під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів, правоохоронних органів 2 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду та Верховній Раді України завершити основоположну реформу – реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади, та озвучив ці ключові завдання.
За це рішення проголосували 373 парламентарі: законопроєкт підтримали всі фракції, окрім «Опозиційної платформи - За життя». Закон ще має підписати Президент України. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2020 року. Законопроєкт №7203 був зареєстрований ще у парламенті попереднього скликання.
Після проходження процедур, передбачених Регламентом Верховної Ради України, на посаду голови парламенту обрано Дмитра Разумкова, першим заступником – Руслана Стефанчука і заступником – Олену Кондратюк. Далі в ході своєї роботи Верховна Рада призначила склад нового Кабінету Міністрів України. Новообраний Голова Уряду Олексій Гончарук представив склад нового Кабінету Міністрів.
Цього року буде проведена пілотна сертифікація вчителів початкової школи. Близько 900 педагогів візьмуть участь в незалежному тестуванні професійних компетентностей. Тестування відбудеться 31 жовтня 2019 року та триватиме три години, протягом яких потрібно буде виконати 100 завдань.